(22:15, 13:19, 21:17, 23:20)

ŠIBENIK.Dvorana Baldekin. Gledatelja: 400. Suci: Jovović (V. Gorica), Basarić (Split) i Stanković (Rijeka).

JOLLY JBŠ: Gulam 16, Roso, Pavlović, Katura 8, Vrlika 6, Mrva 17, Najev, Subotić 17, Jazvin 12, Perković, Bilalović.

ALKAR: Bilić 6, Jo. Boban, Bilandžić 16, Pavić, S. Modrić 2, Vitali 13, Ju. Boban 7, Gaurina 10, Svalina, Perajica 15, Kanaet 2.

Jolly je nanio Alkaru peti prvenstveni poraz, drugi zaredom. Šibenčani, osnaženi za bivšeg BiH reprezentativca Jazvina, smirenije su odigrali uvod utakmice. Bolja igra pretočena je u rezultatsku prednost koja je u 13. minuti iznosila 9 koševa (28:19). Ipak Sinjani, predvođeni Martinom Bilandžićem, uspjeli su kvalitetnije odreagirati u završnici prvog poluvremena i umanjiti razliku na svega 1 poen (35:34). U 23. minuti raspoloženi Bilandžić donosi pet koševa viška svojoj momčadi (38:43). No domaći serijom šest koševa odmah poništavaju razliku. Izjednačen rezultat potrajao je do pet minuta prije kraja (66:65). Tada Šibenčani preko Subotića rade seriju 6:0 i odvajaju se. Definitivnio rješenje pitanja pobjednika stiglo je nakon dalekometnih ubačaja Gulama i Mrve. Igrači Dženana Rahimića ipak nisu uspjeli sustići zaostatak iz prve utakmice u Sinju. Tako će Alkar u slučaju jednakog bodovnog učinka imati prednost. U narednom kolu Sinjani dočekuju Goricu koja im je nanijela najteži poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva (87:67).