Liga za ostanak - 5. kolo

Ribola Kaštela – Alkar 91:104 

(19:21, 13:18, 22:18, 32:29, 5:18)

 

Kaštela – Dvorana Sokolana

Suci: Suci: Alfred Jovović (Velika Gorica), Zlatko Galiot (Zagreb), Damir Palavra (Zagreb)

 

Ribola: Williams (23), Rašetina (10), Mileta, Jukić (2), Režić (9), Madunić (10), Došen (17), Galić (4), Dubelj (3), Roso, Žitko, Mandić (13)

 

Alkar: Bilić (10), Jo. Boban (9), Bilandžić, Modrić (3), Dominović (11), Šipić (11), Ju. Boban (6), Gaurina (3), Glavinić (22), Svalina (5), Tešija (18), Kanaet (6)

Liga za ostanak - 4. kolo

Alkar – Jolly JBS 75:68 

(16:6, 20:25, 22:25, 17:12)

 

Sinj – ŠSD Sinj

Gledatelja: 500

 

Suci: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Želimir Tresoglavić (Osijek), Bojan Kruljac (Zagreb)

 

Alkar: Bilić, Jo. Boban (4), Bilandžić, Modrić (4), Dominović, Šipić (8), Ju. Boban (13), Gaurina (2), Glavinić (11), Svalina (9), Tešija (16), Kanaet (8)

 

Jolly JBS: Gulam, Pavlović, Mustapić, Kraljević (4), Vrlika (15), Brkić (4), Perković (4), Segarić (20), Vladović, Elez, Petković (21)

Liga za ostanak - 2. kolo

Alkar – Zabok 70:55

(11:11, 22:14, 13:15, 24:15)

 

Sinj – ŠSD Sinj

Gledatelja: 500

 

Suci: Josip Radojković (Split), Martin Vulić (Zadar), Ante Čanković (Zadar)

 

Alkar: Bilić (7), Jo. Boban (2), Bilandžić (3), Modrić (3), Dominović, Šipić (10), Ju. Boban (11), Gaurina (17), Glavinić (11), Svalina (2), Tešija (4), Kanaet

 

Zabok: I. Vučić (11), Kumanović, Anzulović (4), Lež (6), Pešut (4), H. Vučić (1), Črnjević (4), Torić (6), Palac (6), Lončar (6), Vuković (3), Naletilić (4)

 

Liga za ostanak - 1. kolo

VROS – Alkar 61:49 

(18:12, 11:13, 12:9, 20:15)

 

Osijek – Dvorana Gradskog vrta

Gledatelja: 200

 

Suci: Siniša Herceg (Zabok), Krunoslav Peić (Zagreb), Zlatko Galiot (Zagreb)

 

VROS: Kujundžić (7), Zebić (2), Došen (7), Ušić (8), Bičvić (6), Pandurić (10), A. Šarac (16), Krajina, Mat. Karlović, Mar. Karlović (3), Turalija (2), J. Šarac

 

Alkar: Bilić (2), Jo. Boban (2), Bilandžić, Modrić (3), Dominović (6), Šipić (6), Ju. Boban, Gaurina (2), Glavinić (7), Svalina (2), Tešija (15), Kanaet (4)